Okyanus’ta Su Damlası Olmak

Okyanus'ta Su Damlası Olmak

Okyanus’ta Su Damlası Olmak insanları anlamak kadar zordur? Chat Sohbet Odaları ile daha anlaşılmaktadır. Sizlerde Okyanusta Su Damalası Olmayı deneye bilirsiniz.

Okyanus'ta Su Damlası Olmak

Çağımızda bir dünya Sohbet Odaları Okyanus kadar büyümektedir bu Sohbet Odalarının içinde bizler Denizdeki Su, Gökteki yıldız, Ormandaki Ağaç, Çöldeki kumtanesi kadar zordur. ikilaf edebilmek insanları anlaya bilmek aslında çok kolay olur! Şöylekine Ormanda bir köşeye sıkışmış ağaçlar kadar küçük olmak yerine Chat Sohbet Odaları ile eğlenecek ve bu Sayade enyüksek dağlar kadar sağlam durmak gökyüzündeki enparlak yıldıza benzemektir Okyanus’ta Su Damlası Olmak.

 

Koca Bir Çölde Kumtanesi Olmak yada OkyanuS’ta Sudamlası ama engüzeli Milyonlarca insan Arasında üzüntülerin Kumsaldaki Ayak izleri Kadar hafif Sevinçlerin OkyanuSlar Kadar Derin Olduğunu Anlayamamak.! Okyanus’ta ölmezde insan bir kaşık suda boğulur? Sizlerde Chat Sohbet Odaları ile Okyanus kadar buyuk olan bir Sohbet’te Olmak istemezmisiniz? Yeni arkadaşlıklar edinmek, Dostluklar ve sevgiler kurabilirsiniz. Yaradılış olarak şunu unutmamak lazım  hiç bir insanın diger insandan  üstünlük yanı yoktur! ikilaF.Net Chat Sohbet Odaları ile sohbet ederiken incir kadar tatlı, bir yakamoz gibi pırıl pırıl, bir inci tanesi kadar parlak, Okyanus’ta bir su damlası gibi sevdan olsun. Bazı aşkları görmesende orda olduğunu bilerek ucu bucağı görünmeyen Okyanus gibi dimdik ayakta duran Sıra dağlar gibi ol ve ikilaf ederken insanlar ile Sohbet etmenin güzel anlarını yakalamalısın.

 

Samuray

Yazar: Samuray

Bir chat vakti seç ! Sıcak hava, kurak çöl, durgun deniz. Bütün insanlar sohbet'te şimdi muhabbet arkadaşı seçme zamanı. Aradığınız kişi buradamı acaba ? Haydi çok merak ettiniz ise sohbet odasında bakmaya. ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir