Okyanus'ta Su Damlası Olmak | Sohbet Odaları, Mobil Sohbet, Mynet Sohbet, Kelebek Sohbet
Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Okyanus’ta Su Damlası Olmak
Okyanus’ta Su Damlası Olmak

Okyanus’ta Su Damlası Olmak insanları anlamak kadar zordur? Chat Sohbet Odaları ile daha anlaşılmaktadır. Sizlerde Okyanusta Su Damalası Olmayı deneye bilirsiniz.

Okyanus'ta Su Damlası Olmak

Çağımızda bir dünya Sohbet Odaları Okyanus kadar büyümektedir bu Sohbet Odalarının içinde bizler Denizdeki Su, Gökteki yıldız, Ormandaki Ağaç, Çöldeki kumtanesi kadar zordur. ikilaf edebilmek insanları anlaya bilmek aslında çok kolay olur! Şöylekine Ormanda bir köşeye sıkışmış ağaçlar kadar küçük olmak yerine Chat Sohbet Odaları ile eğlenecek ve bu Sayade enyüksek dağlar kadar sağlam durmak gökyüzündeki enparlak yıldıza benzemektir Okyanus’ta Su Damlası Olmak.

 

Koca Bir Çölde Kumtanesi Olmak yada OkyanuS’ta Sudamlası ama engüzeli Milyonlarca insan Arasında üzüntülerin Kumsaldaki Ayak izleri Kadar hafif Sevinçlerin OkyanuSlar Kadar Derin Olduğunu Anlayamamak.! Okyanus’ta ölmezde insan bir kaşık suda boğulur? Sizlerde Chat Sohbet Odaları ile Okyanus kadar buyuk olan bir Sohbet’te Olmak istemezmisiniz? Yeni arkadaşlıklar edinmek, Dostluklar ve sevgiler kurabilirsiniz. Yaradılış olarak şunu unutmamak lazım  hiç bir insanın diger insandan  üstünlük yanı yoktur! ikilaF.Net Chat Sohbet Odaları ile sohbet ederiken incir kadar tatlı, bir yakamoz gibi pırıl pırıl, bir inci tanesi kadar parlak, Okyanus’ta bir su damlası gibi sevdan olsun. Bazı aşkları görmesende orda olduğunu bilerek ucu bucağı görünmeyen Okyanus gibi dimdik ayakta duran Sıra dağlar gibi ol ve ikilaf ederken insanlar ile Sohbet etmenin güzel anlarını yakalamalısın.

 

BİLGİLER
tarafından 20 Eylül 2015 - 20:20 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 927 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ

Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


Site İçi Kategoriler
Sponsor Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
En Fazla Okunan Top 10 Listesi
Radyo ikiLaf-FM'i Dinleyin!
ANKARA'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Özel Reklam Alanı
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Güzel Sözü

Sohbet Reklam Alanı
Sohbet Sitemiz Hakkında!

ikiLaf.Net Son Olarak itibari ile güncellenmiştir.