Komik Sohbet Siteleri Sohbet Anlayışı | Sohbet Odaları, Mobil Sohbet, Mynet Sohbet, Kelebek Sohbet
Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Komik Sohbet Siteleri Sohbet Anlayışı
Komik Sohbet Siteleri Sohbet Anlayışı

Komik Sohbet Siteleri Sohbet Anlayışı Sohbet Siteleri denilince hep arkadaşlık Sohbet eglence gibi kavramlar insanların aklına gelmektedir Komik yanlarını kimse bilmez tıpkı film sahnesinin arka yanı gibi!

Yeni Arkadaşlık Chat Siteleri

1990 lı yıllarda internet bağlantıları ev telefonu sistemiyle çalıştığı ve çok pahalı olduğu için, gündüz komşularımıza hava atmak maksadı ile hoparlör sesi ve cam ( camera değil, bidiğimiz pencere) sonuna kadar açılır ve komşulara hava atma aracı olarak kullanılırdı. Nede olsa bi bilgisayar fiyatı ortalama bir araba fiyatıyla eşdeğer durumdaydı. Gece saatlerinde ise genç olan insanlar mutlaka sesi sonuna kadar kapatırlardı nedimi çok basit aslında cızt bit dit sesi çıkmasın yeter nede olsa, baba denilen korku vardı ve kapıyı açıp uygunsuz durumda yakalaması olabilme sınırları içinde yer almaktaydı.

 

Chat etmek için Sohbet Sitelerine bağlandık artık. Hadi yürüyün chat sayfasına gideceğiz geldik ve girdik evet O da nedir? bababa isminin  önünde @ şekilde olan birisi var? Paşası heralde buranın! Kralıda olabilir! Bununla iyi geçinmek gerekiyormuş? Atacağını atıyor keseceğini kesiyormuş? Yalakalık yapmak gerekiyor mu? evet .. Haa bu arada NİCK denilen isimlerede dikkat edilmesi gerektiğine öğreniyoruz agresif olan uzantılı nickleri hemen o anda atıyolarmış.

 

Sohbet Siteleri ile mIRC ile IRC kullanmaya ilk başyanların arasında şimdi torun sahibi olanlar var mutlaka. Fakat ilk onlar kullandı IRC yi , İlk girişlerinde özellerine yazı yazıldığı zaman zannettilerki, kendi yatak odalarında birisi var 🙂 Korktu Açmadı O yanıp söndü o yan taraftaki icon gösteren şey. Açarsak bişey yaparlar 🙂 Diye düşündü neme lazım haklı olabilirmiydi acaba riske atmamak gerek.

 

Sohbet Sitelerine baglanmak için O tarihte cep telefonları yoktu ki, Mobil ile Sohbete baglansın yada tel nosunu verebilesin alabilesin Sıkı mı ev telefon numarasını vereceksin sövergeçli dövergeçin sorgusu altına girmek kimse istemez. Uzaktan kontrollü terlik atarlarda cabası Halen daha anlaşılamamıştır. Anne denilen o varlığın attığı terlik 2 oda 1 salon dolaşıp, 1 duvar delerek nasıl şaaaaaappp diye sırta veya kafaya yapıştığını. Nasıl bir teknoloji kullandılarsa artık halen çözülemedi çözülemiyorda bu konu.

 

Ne olursa olsun, bir chat odaya girdikmi! Bu female yaşı kaç acaba çok hoş birisi? İlginç şeyler yazıyor! Özel olayını çözdük ya nede olsa bayanmış zaten az ingilizcen onu belirtti. Ama sorduğu soru ilginç ÜZERİMDE NE VARMIŞ onu soruyor. Modacı olabilir mi? Eşofman ve tişört yazsan beğenmezki, modacıysa! İpek gecelik yaz gitsin nerede görecekkine sonuçta. Komik Sohbet Sitelerinin Sohbet anlayışı bu şekilde bir film makinası gibi geçmişten bugune gelmiştir arkadaşlar.

BİLGİLER
tarafından 05 Aralık 2015 - 19:01 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 977 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ

Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


Site İçi Kategoriler
Sponsor Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
En Fazla Okunan Top 10 Listesi
Radyo ikiLaf-FM'i Dinleyin!
ANKARA'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Özel Reklam Alanı
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Güzel Sözü

Sohbet Reklam Alanı
Sohbet Sitemiz Hakkında!

ikiLaf.Net Son Olarak itibari ile güncellenmiştir.