Internet Relay Chat Nedir, Internet Relay Chat Ne işe Yarar | Sohbet Odaları, Mobil Sohbet, Mynet Sohbet, Kelebek Sohbet
Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Internet Relay Chat Nedir, Internet Relay Chat Ne işe Yarar
Internet Relay Chat Nedir, Internet Relay Chat Ne işe Yarar

Internet Relay Chat Sanal dünya Chat sitelerinin  vazgeçilmez

bir parçası olmaktadır arkadaşlar, Yazılı chat, kameralı chat,

sesli ve görüntülü olarak chat olanaklarınısunmaktadır Internet

Relay Chat insanlara aslında.

 

Chat yapmak insanlarda eğlenceli bir ortam kurmak için olsa gerek chat yapma ihtiyacını duyarız aslında. Internet Relay Chat insanlara mIRC Chat prograları ilede çok guzel hizmetler sunmaktadır arkadaşlar. Internet Relay Chat yapmanın ideal mekanı olan ikilaf.net chat siteleri ile online olarak eğlenceli chat platformlarında aktif olabilirsiniz isterseniz chat yapmanın yanı sıra yazılı chat arkadaşlarıda edinme şansınız olacaktır hemde bedava olarak arkadaşlar.

Internet Relay Chat Nedir, Internet Relay Chat Ne işe Yarar

Internet Relay Chat 1988 yılında finlandiyada oulu üniversitesi ögrencisi olan jarkko oikarinen tarafından yazılmıştır arkadaşlar. Türkiye ise 1990 lı yılların sonlarına dogru IRC yani internet aktarmalı sohbet olan Internet Relay Chat ile tanışma fırsatı yakalamıştır. Şuan Chat Sitelerinin hepside bu yazılı chatdan faydalanmaktadır aslında sistem aynıdır ama gelişen teknoloji ilede kendini yenilemektedir arkadaşlar. Günümüz çagında ise IRC olayı dünyanın her yerindeki kullanılan bir platform olmuştur arkadaşlar.

IRC mIRC Script

Internet Relay Chat web arayüzleri ile olsun yada IRC mIRC programları ile olsun farklı şekillerde görmek mümkündür arkadaşlar. ikiLaf.Net Chat Siteleri Olarak  bizler Internet Relay Chat kullanır iken yazılı chat olarak kullanmaktayız. Farklı bir çok sitelerde ise Internet Relay Chat ortamını degişik karelerde göre bilmekteyiz, ikiLaf.Net Internet Relay Chat Siteleri Olarak umarım yazdığımız konular siz okuyucalarada yardımcı olabilir dileklerim ile, IRC anlatılmaz yaşanır diyoruz arkadaşlar.

BİLGİLER
tarafından 08 Mayıs 2016 - 16:29 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 853 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ

Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
: