ChanServ Komutları: Sop, Master, Aop, Hop, Vop, Founder Yazılımı | Sohbet Odaları, Mobil Sohbet, Mynet Sohbet, Kelebek Sohbet
Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
ChanServ Komutları: Sop, Master, Aop, Hop, Vop, Founder Yazılımı
ChanServ Komutları: Sop, Master, Aop, Hop, Vop, Founder Yazılımı

ChanServ Komutları:  Sop Master Yazılımı, Aop Op Yazılımı, Vop Voice Yazılımı, Chanserv Op/Deop/Voice: Op/Deop/Voice, ChanServ Nedir? ChanServ Ne işe yarar (ChanServ Departmanı 6.cı Bölüm)

ChanServ Departmanı

Sop Master Yazılımı

 

/chanserv sop #kanal add/del nick Birisini sop=superoperator yapmak için founderlar kullanabilir. Founderların bir nicki sop ve ya aop yaparken onun register edilmiş olmasına dikkat etmeleri tavsiye olunur. Silerken nick yerine sadece listede ki numara da kullanilabilir. Bu Komut yüksek versiyon IRCd versiyonlarında geçerlidir.Çoğu zaman bu komut aktif dışıdır.

 

Aop Op Yazılımı

 

/chanserv aop #kanal add/del nick Herhangi bir kişiye aop=auoto op vermek için kullanılır. Founder ve soplar kullanabilir bu komutu. Bu Komut yüksek versiyon IRCd versiyonlarında geçerlidir. Çoğu zaman bu komut aktif dışıdır.

 

Vop Voice Yazılımı

 

/chanserv vop #kanal add/del nick Herhangi bir kişiye vop=otovoice vermek için kullanılır. Founder ve soplar kullanabilir bu komutu. Bu Komut yüksek versiyon IRCd versiyonlarında geçerlidir. Çoğu zaman bu komut aktif dışıdır.

 

Chanserv Op/Deop/Voice: Op/Deop/Voice

 

/chanserv op/deop/Voice #kanal nick Bu Komutla Kanalda deopken bir aop sop ve ya founderin hem kendine hem kanalda bulunan bir başka accessli kişiye op/deop/voice vermek için kullanılır. Bu komutun kullanımı set ayarlarına göre değişir. Bazı kanallarda bu komutu sadece sop ve Founder kullanmaktadır

BİLGİLER
tarafından 08 Eylül 2016 - 20:27 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 712 kez Okunmuştur.
PAYLAŞ

Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


Site İçi Kategoriler
Sponsor Reklam Alanı
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
burc
En Fazla Okunan Top 10 Listesi
Radyo ikiLaf-FM'i Dinleyin!
ANKARA'da 5 Günlük Hava Tahmini
hayal
Özel Reklam Alanı
Etiket Bulutu (Tags)
Günün Güzel Sözü

Sohbet Reklam Alanı
Sohbet Sitemiz Hakkında!

ikiLaf.Net Son Olarak itibari ile güncellenmiştir.