Ask Sohbetleri Ask Sohbet Odasında Olur

Ask Sohbetleri Ask Sohbet Odasında Olur

Ask Sohbet Odasında Ask Sohbetleri Olur yeni aşık olan ve aşk arayanların ideal aşk sohbet yeri ikiLaf.Net Chat Siteleri ile yaşanır.

Ask Sohbetleri Ask Sohbet Odasında Olur

Aşk bambaşka olan birduygudur aslında mecnunu çöllerde leyla diye gezdiren ferhata şirin için dagları deldiren anlatılması imkansız olan ancak yaşandıgında anlaşıla bilecek bir duygu ve histir Aşk arkadaşlar.  Bizimkisi bir aşk hikayesi siyah beyaz bir film gibi kayahanın şarkısıda aşk için en güzel örnek olan bir çalışmadır. Aşk nedir ? Sorusu akıllarda kalıcıdır herdaim olarak aşk çeşitlidir en yeni aşk ise Ask Sohbet Odasında başlar arkadadaşlar:

1- Aşk: Bir sevgiliye duyulan his yada arzudur bu kadın yada erkek ayrımı yapmaz hiç birzaman .

2- Aşk: Yaptığın sanata yada herhangi bir meslek dalında ugraşa aşk denir buda meslek aşkıdır.

3- Aşk: Ayran gönüllü olan aşkda vardır gelip geçici olan bir aşk  buna  bir örnek vermek gerekir ise  bir şarkıyı dinlersin kulaga hoş gelir belli bir zaman sonra sıkılır bırakırsın buda geçici bir his aşkıdır.

Aşk saymakla bitmez aslında arkadaşlar ama  Ask Sohbet Odasında olan aşklar kadar hiç bir aşk asla tatlıda olmaz orasıda kesin olarak bilinen bir konudur. Ask Sohbetlerinin ideal adresi olan ikiLaf.Net Chat Siteleri yeni aşkların ilk başladığı adres olmaktadır arkadaşlar.

 

Günün her anında hizmet sunan chat sitemiz sohbet kullanıcılarının vaz geçemediği bir platformdur arkadaşlar. Ask Sohbet Odası ile kendi ruh uyumunuza uygun yeni insanlarla tanışabilirsiniz ve ilerleyen sohbetin devamını gerçek aşklara dönüştüre bilirsiniz karşılıklı sevgi saygı ile arkadaşlar.

 

Bayan Olsun yada Bay olsun her insanın kalbinde ideal bir aşk yaşama tutkusu bulunmaktadır arkadaşlar. ikiLaf.Net Chat siteleri ile sizlerde  ideal olan aşklarınızın peşinde koşabilirsiniz yeni ve gelişen dünyada hayat hergün teknoloji ilerlemekte Ask Sohbet Odasıda kendini yenilemekte 7/24 sohbet edebileceğiniz tek adresiniz  olabilir ask sohbetleri; Adı aşk ise soy adıda  mechul olur denizde rüzgara kapılan bir gemi gibi sallanır aşk.

 

Ask Sohbet Odası ve ikiLaf.Net Chat siteleri yönetim olarak aşık olan insanların aşkları leyla ile mecnun yada kerem ile aslının aşkı gibi olsun, en önemli olan aşk ise (Züleyhanın yusufa olan aşkı gibi olsun) aşk kim olursa olsun canı gönülden samimice olsun yüreginile yürümelisin aşk için diyoruz ikiLaf olarak arkadaşlar.

Samuray

Yazar: Samuray

Bir chat vakti seç ! Sıcak hava, kurak çöl, durgun deniz. Bütün insanlar sohbet'te şimdi muhabbet arkadaşı seçme zamanı. Aradığınız kişi buradamı acaba ? Haydi çok merak ettiniz ise sohbet odasında bakmaya. ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir